REGULAMIN

  1. Doba pobytu zaczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 11.00.
  2. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w terminie 3 dni od momentu rezerwacji. Resztę należności należy uiścić na miejscu w dniu przyjazdu. W przypadku braku wpłaty zadatku w określonym terminie, rezerwację uznaje się za nieważną. Nr konta bankowego do wpłat: 63 1020 4681 0000 1402 0024 6157 (PKO BP SA), Ewelina Kamińska, 76 -150 Darłowo, ul. Popiełuszki 13. Tytuł wpłaty: rezerwacja w terminie (prosimy podać termin).
  3. Ceny wynajmu nie uwzględniają opłaty miejscowej, którą należy uiścić na miejscu po przyjeździe (2,15 zł od osoby za dobę).
  4. W przypadku skrócenia pobytu lub rezygnacji z pobytu, należność za niewykorzystane świadczenia nie jest zwracana.
  5. Przekazanie i zdanie kluczy odbywa się w obecności właściciela obiektu.
  6. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikłe z użytkowania prosimy zgłaszać właścicielowi niezwłocznie po fakcie ich zaistnienia.
  7. Zabrania się palenia tytoniu w pomieszczeniach.
  8. Nie ma możliwości pobytu ze zwierzętami domowymi.
  9. Nie odpowiadamy za przedmioty wartościowe pozostawione w zajmowanych pomieszczeniach. Prosimyo zamykanie okien i drzwi w momencie wychodzenia na zewnątrz.
  10. Z placu zabaw dzieci mogą korzystać wyłącznie pod opieką dorosłych

OFERTY SPECJALNE

last minute